HOMOLA a.s. O společnosti Naše nabídka Reference Dokumenty Nabídka práce Kontakt

Nabídka práce

Instalatér, topenář

Stavební a obchodní společnost HOMOLA a.s. se sídlem v Ostravě-Kunčičkách nabízí tuto volnou pracovní pozici: Instalatér, topenář.

Požadujeme:

  • SOU v oboru instalatér, topenář,
  • vítané je osvědčení o svařování plastů,
  • odborná praxe v oboru min. 3 roky,
  • ŘP skup. B,
  • znalost čtení technické dokumentace, technické myšlení,
  • samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • jednosměnný provoz – ranní směny,
  • nástup možný ihned,
  • místo pracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava – Kunčičky
  • odpovídající finanční ohodnocení, – zázemí stabilní ryze české firmy,
  • možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu,
  • benefity: elektronické stravenky ve výši 90,– Kč/směna, možnost stravovat se v závodní kantýně, zdravotní volno/sickdays, zvýhodněné zaměstnanecké zápůjčky

Náplň práce:

  • montáže a opravy potrubí vodovodů s příslušenstvím, provádění těsnosti, montáž a opravy zařizovacích předmětů (klozetů, sprch apod.), opravy kanalizačního potrubí,
  • výkon práce převážně v areálu Průmyslového centra v Ostravě-Kunčičkách

Kontaktujte naši personalistku a zašlete jí svůj životopis na email: SSulcova@homo­la.as

STAVBYVEDOUCÍ

Pro výrobní úsek společnosti HOMOLA a.s. hledáme stavbyvedoucí­ho/stavbyvedou­cí, který/která má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
  • autorizaci v oboru pozemní stavby nebo technologická zařízení staveb,
  • alespoň 5-letá praxe v oboru výstavby inženýrských sítí,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost,
  • ŘP skup. B, uživatelská práce na PC

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • místo pracoviště: Lihovarská 663/38, Ostrava-Kunčičky
  • výborné finanční ohodnocení , mzda 35 000 – 40 000 Kč/měsíc,
  • zázemí stabilní ryze české firmy,
  • možnost získaní nových pracovních zkušenosti, práci v příjemném kolektivu
  • benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, možnost závodního stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, vzdělávací kurzy, školení

  • organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
  • materiálové a technické zabezpečení stavby,
  • dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
  • dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
  • vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů

MONTÉR, SVÁŘEČ

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru (potrubář, montér nebo instalatér),
  • řidičské oprávnění skup. B, příp. skup. C (profesní průkaz řidiče výhodou),
  • praxe se svařováním metodou 111, 311, platné svářečské zkoušky,
  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou,
  • vazačský, jeřábnický průkaz výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilnost

Nabízíme:

  • Místo pracoviště: Lihovarská 663/38, Ostrava – Kunčičky
  • Nástupní čistá mzda: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • Nástup: možný ihned
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce)
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky ve výši 90,– Kč, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte své životopisy paní Šulcové na adresu ssulcova@homo­la.as

ROZPOČTÁŘ

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření, vhodné zejména pro absolventy,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu,
  • samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost,
  • práce na PC (Internet, Excel, Word, Outlook, Kros, K2), příp. zaškolíme,

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz,
  • nástup možný ihned po dohodě, nástupní mzda 25–28 tis. Kč
  • dobré finanční ohodnocení + zákonné příplatky a prémie,
  • možnost získat nové zkušenosti, práce v příjemném kolektivu
  • stravenky, možnost stravování v závodní jídelně

  • Rozpočtování pozemních staveb,
  • zpracování cenových kalkulací IS (voda, plyn, kanalizace),
  • administrativní příprava zakázek,
  • orientace v technické dokumentaci,

Máte dotazy? Kontaktujte nás přes formulář

„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

Realizovali jsme » více

  • Svařování vodovodního potrubí v areálu Linde, Třinec (v realizaci)
  • Teplovod Zámecký okruh Opava
  • Odkanalizování okrajových částí města Orlová – přeložky vodovodů
  • ZDS HA GO HKV DN 500 Š70- Š71, Havířov
  • Nová Karolina - horkovodní propoj II, Nová Karolina - přeložka vodovodu
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Ostrava-Karviná v Rychvaldě (LB 44 - LB 54-55)
  • Silnice I/11 Ostrava, prodloužená Rudná-hranice okresu Opava - přeložky VTL plynovodu
  • Opravy chrániček
  • Výstavba plynovodou, vodovodního a kanalizačního řadu v lokalitě Farské
  • Teplovodní přípojka pro obj. na parcele č. 2290/4, ul. Olomoucká, Opava
  • REKO NTL Rýmařov, ul. Strálecká
  • Zapojení sond na DTM Dambořice
  • Reko MS Ostrava Matušínského + 3
  • REKO VTL Koblov
  • Rekonstrukce KK DN 700 v TU Osek
  • ZDS FM Výměna potrubí primáru HKV Š4/A – Š5
  • REKO NTL Šumperk, ul. Čsl. Armády
  • PZP Dambořice – spojovací produktovody
  • Bystřice nad Olší - Farské, inženýrské sítě - komunikace včetně odvodnění
  • Oprava plynovodu DN 500 Darkov - 9. květen (LB137 - LB145)
  • Zapojení sond Uh89, 90A - objekt SO 03, potrubní přípojky a chránička optického kabelu
  • REKO MS Rýmařov, nám. Míru
  • Bystřice nad Olší - Farské, IS - komunikace vč. odvodnění
  • Rekonstrukce vodovodu DN 200 ul. Orlovská
  • Zapojení sondy Hos 102a
  • Odvodnění prostoru cvičné plochy Driving Range
  • REKO MS Bohuňovice, II. část
  • Horkovodní přípojka Nové Pole II.
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Pospolitá
  • Rekonstrukce technologického parovodu 1,4 MPa FATRA
  • REKO MS Studénka, Malá Strana
  • ZDS KA Výměna potrubí primáru Š6 – Š7 (213 m – DN 500)
  • REKO NTL/STL Příbor, ul. Vrchlického
  • REKO MS Nový Jičín, ul. Hřbitovní, II. část
  • Rekonstrukce rozvodů CZT areál Moravan Otrokovice
  • Objekt degazační stanice Doubrava
  • REKO MS Ostrava, Na Svobodě I. etapa a II. etapa
  • Přeložky inženýrských sítí na lokalitě Paskov
  • Dodávka a montáž výměníkové stanice pára - voda a výměna teplovodního potrubí
  • REKO NTL Šumperk, ul. Jesenická
  • REKO NTL Zábřeh, ul. Boženy Němcové
  • Oprava 480 m plynovodu Ostrava - Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 83 - 99
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Tavičská
  • GO primárního horkovodu 2 x DN 500 v úseku F4-Š4/A, Frýdek-Místek
  • Opravy chrániček 2013-2014
  • SO 73 Přeložky degazačního plynovodu CPH, dusíkovodu CDH a SO 74 Přeložky plynovodu Ostrava – Karviná, 1. část
  • NTL MS Ostrava, ul. Havanská
  • NTL Bílovec, ul. Jiráskova
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Ocelářská
  • Reko MS Ostrava, Na Svobodě I. + II. etapa
  • Těžební systém důlního plynu Václav v k.ú. Poruba u Orlové
  • Rekonstrukce potrubí směsného plynu narážecí pece Střední tratě provozu VH
  • Oprava 330 m plynovodu Ostrava – Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 53 - 66
  • Oprava degazačního plynovodu D N500 Ostrava – Karviná, Poruba u Orlové
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Staříč III - Žabeň ve Staříči (LB 280 - LB 287)
  • Asanace území mezi Mlýnkou a nádrží G - Úprava flotačního potrubí

  • Prodej pozemků Vřesina u Hlučína
  • Úvodní slovo
  • Ukázka svařování metodami 135 a 136

HOMOLA a.s.
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava – Kunčičky
Telefon: (+420) 596 940 040
Email: sekretariat@homola.as