HOMOLA a.s. O společnosti Naše nabídka Reference Dokumenty Nabídka práce Kontakt

Nabídka práce

Možná, že hledáme právě tebe na pozici projektového managera (stavbyvedoucí)!

Máš zájem o práci v kvalitní firmě? Chceš pracovat v mladém kolektivu? Hledáš seberealizaci na významných stavbách? Chceš profesně růst? Jsi na správné adrese…! HOMOLA a.s.

Svůj životopis zašli na mfotopulosova@hhol­ding.cz

STAVBYVEDOUCÍ

Společnost HOMOLA a.s. hledám stavbyvedoucí­ho/stavbyvedou­cí, který/která má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
  • autorizaci v oboru technologická zařízení staveb, technologická zařízení budov, příp. pozemní stavby,
  • alespoň 3 – letá odborná praxe v oboru výstavby inženýrských sítí,
  • ŘP skup. B – aktivní řidič, uživatelská práce na PC,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup.

Náplň práce:

  • organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
  • ekonomické řízení staveb,
  • materiálové a technické zabezpečení stavby,
  • dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
  • dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
  • vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned,
  • odpovídající finanční ohodnocení: nástupní mzda 35 000 až 45 000,– Kč/měsíc, prémie do výše až 30% hrubé mzdy, mimořádné odměny,
  • zázemí ryze české stavební firmy,
  • možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu.

Benefity:

  • elektronické stravenky ve výši 100,– Kč/směna, možnost závodního stravování,
  • 3 dny zdravotní volno (tzv. Sick days), až 4 dny dodatkové dovolené,
  • Mobilní telefon, notebook, využívaní služebního vozidla pro soukromé účely,
  • bezúročné zaměstnanecké půjčky,
  • firemní akce pro zaměstnance,
  • vzdělávací kurzy a školení.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email mfotopulosova@hhol­ding.cz.

MISTR VE STAVEBNICTVÍ

Společnost HOMOLA a.s. hledá mistra ve stavebnictví. Pozice je určena jak pro začínající stavaře po ukončení SŠ nebo VŠ tak pro Mistry ve stavebnictví se zkušenostmi s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, případně VŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
  • odborná praxe v oboru výstavby,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup.

  • zabezpečuje, provádí, koordinuje materiální, technickou a personální přípravu staveb,

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení: nástupní mzda 25 000 až 35 000,– Kč/měsíc, prémie do výše až 30% hrubé mzdy, mimořádné odměny,

Benefity:

DÁLE HLEDÁME:

svářeč – potrubář

montér – plynárenských zařízení

instalatér – topenář

Práce na HPP, DPP, IČO dle vašich možností.

Nabízíme kvalitní zázemí, zajímavé ohodnocení, firemní benefity a další…chceš vědět více? Neváhej, zašli životopis na mfotopulosova@hhol­ding.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás přes formulář

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlasím s tím, aby společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce zpracovávala mé osobních údajů pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti.

Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Beru na vědomí, že mám v souvislosti s uvedeným zpracováním osobních údajů jako subjekt poskytnutých osobních údajů vůči správcům právo:

  • na přístup k osobních údajům;
  • na opravu nepřesných osobních údajů a na oznámení opravy;
  • na výmaz osobních údajů a na oznámení výmazu;
  • na omezení zpracování osobních údajů a na oznámení omezení zpracování;
  • na přenositelnost osobních údajů;
  • vznést námitku proti zpracování osobních údajů;
  • nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování, které by pro něj mělo právní účinky;
  • obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Beru na vědomí, že výše uvedená práva, včetně odvolání tohoto souhlasu mohu uplatnit zasláním písemné žádosti poštou na adresu sídla příslušného správce.

Realizovali jsme » více

  • Oprava degazačního plynovodu D N500 Ostrava – Karviná, Poruba u Orlové
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Ostrava-Karviná v Rychvaldě (LB 44 - LB 54-55)
  • Reko MS Ostrava Matušínského + 3
  • REKO VTL Koblov
  • ZDS HA GO HKV DN 500 Š70- Š71, Havířov
  • REKO NTL Zábřeh, ul. Boženy Němcové
  • Rekonstrukce KK DN 700 v TU Osek
  • REKO MS Ostrava, Na Svobodě I. etapa a II. etapa
  • Opravy chrániček
  • REKO MS Studénka, Malá Strana
  • Nová Karolina - horkovodní propoj II, Nová Karolina - přeložka vodovodu
  • Teplovodní přípojka pro obj. na parcele č. 2290/4, ul. Olomoucká, Opava
  • Těžební systém důlního plynu Václav v k.ú. Poruba u Orlové
  • GO primárního horkovodu 2 x DN 500 v úseku F4-Š4/A, Frýdek-Místek
  • Odvodnění prostoru cvičné plochy Driving Range
  • Rekonstrukce technologického parovodu 1,4 MPa FATRA
  • Bystřice nad Olší - Farské, inženýrské sítě - komunikace včetně odvodnění
  • Bystřice nad Olší - Farské, IS - komunikace vč. odvodnění
  • Teplovod Zámecký okruh Opava
  • Rekonstrukce vodovodu DN 200 ul. Orlovská
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Staříč III - Žabeň ve Staříči (LB 280 - LB 287)
  • Oprava plynovodu DN 500 Darkov - 9. květen (LB137 - LB145)
  • Opravy chrániček 2013-2014
  • ZDS FM Výměna potrubí primáru HKV Š4/A – Š5
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Pospolitá
  • Svařování vodovodního potrubí v areálu Linde, Třinec (v realizaci)
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Tavičská
  • Zapojení sondy Hos 102a
  • REKO NTL/STL Příbor, ul. Vrchlického
  • Oprava 480 m plynovodu Ostrava - Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 83 - 99
  • REKO MS Nový Jičín, ul. Hřbitovní, II. část
  • Asanace území mezi Mlýnkou a nádrží G - Úprava flotačního potrubí
  • Oprava 330 m plynovodu Ostrava – Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 53 - 66
  • Přeložky inženýrských sítí na lokalitě Paskov
  • NTL MS Ostrava, ul. Havanská
  • REKO NTL Šumperk, ul. Jesenická
  • Rekonstrukce rozvodů CZT areál Moravan Otrokovice
  • REKO MS Rýmařov, nám. Míru
  • Odkanalizování okrajových částí města Orlová – přeložky vodovodů
  • NTL Bílovec, ul. Jiráskova
  • Reko MS Ostrava, Na Svobodě I. + II. etapa
  • Silnice I/11 Ostrava, prodloužená Rudná-hranice okresu Opava - přeložky VTL plynovodu
  • Zapojení sond Uh89, 90A - objekt SO 03, potrubní přípojky a chránička optického kabelu
  • REKO NTL Rýmařov, ul. Strálecká
  • REKO NTL Šumperk, ul. Čsl. Armády
  • SO 73 Přeložky degazačního plynovodu CPH, dusíkovodu CDH a SO 74 Přeložky plynovodu Ostrava – Karviná, 1. část
  • Objekt degazační stanice Doubrava
  • Zapojení sond na DTM Dambořice
  • Rekonstrukce potrubí směsného plynu narážecí pece Střední tratě provozu VH
  • Výstavba plynovodou, vodovodního a kanalizačního řadu v lokalitě Farské
  • REKO MS Bohuňovice, II. část
  • Horkovodní přípojka Nové Pole II.
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Ocelářská
  • PZP Dambořice – spojovací produktovody
  • Dodávka a montáž výměníkové stanice pára - voda a výměna teplovodního potrubí
  • ZDS KA Výměna potrubí primáru Š6 – Š7 (213 m – DN 500)

  • Budova a areál Homola
  • Úvodní slovo
  • Ukázka svařování metodami 135 a 136
  • Stavby 2017

HOMOLA a.s.
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava – Kunčičky
Telefon: (+420) 596 940 040
Email: sekretariat@homola.as