HOMOLA a.s. O společnosti Naše nabídka Reference Dokumenty Nabídka práce Kontakt

Nabídka práce

INSTALATÉR, TOPENÁŘ

Stavební a obchodní společnost HOMOLA a.s. se sídlem v Ostravě-Kunčičkách nabízí tuto volnou pracovní pozici: Instalatér, topenář.

Požadujeme:

  • SOU v oboru instalatér, topenář,
  • vítané je osvědčení o svařování plastů,
  • odborná praxe v oboru min. 3 roky,
  • ŘP skup. B,
  • znalost čtení technické dokumentace, technické myšlení,
  • samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • jednosměnný provoz – ranní směny,
  • nástup možný ihned,
  • místo pracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava – Kunčičky
  • odpovídající finanční ohodnocení, – zázemí stabilní ryze české firmy,
  • možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu,
  • benefity: elektronické stravenky ve výši 100,– Kč/směna, možnost stravovat se v závodní kantýně, zdravotní volno/sickdays, zvýhodněné zaměstnanecké zápůjčky

Náplň práce:

  • montáže a opravy potrubí vodovodů s příslušenstvím, provádění těsnosti, montáž a opravy zařizovacích předmětů (klozetů, sprch apod.), opravy kanalizačního potrubí,
  • výkon práce převážně v areálu Průmyslového centra v Ostravě-Kunčičkách

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email stokarova@hhol­ding.cz

STAVBYVEDOUCÍ

Pro výrobní úsek společnosti HOMOLA a.s. hledáme stavbyvedoucí­ho/stavbyvedou­cí, který/která má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
  • autorizaci v oboru technologická zařízení staveb, technologická zařízení budov, příp. pozemní stavby,
  • alespoň 3 – letá odborná praxe v oboru výstavby inženýrských sítí,
  • ŘP skup. B – aktivní řidič, uživatelská práce na PC,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
  • odpovídající finanční ohodnocení: nástupní mzda 35 000 až 45 000,– Kč/měsíc, prémie do výše až 35% hrubé mzdy, mimořádné odměny,
  • zázemí ryze české stavební firmy,
  • možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu.

  • organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
  • ekonomické řízení staveb,
  • materiálové a technické zabezpečení stavby,
  • dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
  • dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
  • vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů.

Benefity:

  • elektronické stravenky ve výši 100,– Kč/směna, možnost závodního stravování,
  • 3 dny zdravotní volno (tzv. Sick days), až 4 dny dodatkové dovolené,
  • mobilní telefon, notebook, využívaní služebního vozidla pro soukromé účely,
  • bezúročné zaměstnanecké půjčky,
  • firemní akce pro zaměstnance,
  • vzdělávací kurzy a školení.

MONTÉR, SVÁŘEČ

Pro výrobní úsek společnosti HOMOLA a.s. hledáme montéra, svářeče, který má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru (potrubář, montér nebo instalatér),
  • praxe se svařováním metodou 111, 311, příp. 141 a 135, platné svářečské zkoušky,
  • osvědčení TI ČR na montáže a opravy PZ,
  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou,
  • vazačský, jeřábnický průkaz výhodou,
  • řidičské oprávnění skup. B, příp. skup. C (profesní průkaz řidiče výhodou),
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní ryze české společnosti,
  • pracovní poměr na plný úvazek, smlouvu na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
  • práce v jednosměnném provozu – ranní směny,
  • jedná se o práci v terénu na stavebních zakázkách po celé ČR,
  • možnost nástupu ihned,
  • odpovídající finanční ohodnocení: nástupní mzda 20 000 až 25 000,– Kč, prémie do výše až 15% hrubé mzdy, osobní hodnocení až 3 500,– Kč, příplatek za práci mimo domov,

Benefity:

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Máte dotazy? Kontaktujte nás přes formulář

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlasím s tím, aby společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce zpracovávala mé osobních údajů pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti.

Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Beru na vědomí, že mám v souvislosti s uvedeným zpracováním osobních údajů jako subjekt poskytnutých osobních údajů vůči správcům právo:

  • na přístup k osobních údajům;
  • na opravu nepřesných osobních údajů a na oznámení opravy;
  • na výmaz osobních údajů a na oznámení výmazu;
  • na omezení zpracování osobních údajů a na oznámení omezení zpracování;
  • na přenositelnost osobních údajů;
  • vznést námitku proti zpracování osobních údajů;
  • nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování, které by pro něj mělo právní účinky;
  • obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Beru na vědomí, že výše uvedená práva, včetně odvolání tohoto souhlasu mohu uplatnit zasláním písemné žádosti poštou na adresu sídla příslušného správce.

Realizovali jsme » více

  • Zapojení sondy Hos 102a
  • NTL Bílovec, ul. Jiráskova
  • ZDS HA GO HKV DN 500 Š70- Š71, Havířov
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Tavičská
  • REKO NTL Zábřeh, ul. Boženy Němcové
  • Výstavba plynovodou, vodovodního a kanalizačního řadu v lokalitě Farské
  • Objekt degazační stanice Doubrava
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Ocelářská
  • REKO MS Bohuňovice, II. část
  • REKO MS Studénka, Malá Strana
  • Odvodnění prostoru cvičné plochy Driving Range
  • Silnice I/11 Ostrava, prodloužená Rudná-hranice okresu Opava - přeložky VTL plynovodu
  • Bystřice nad Olší - Farské, inženýrské sítě - komunikace včetně odvodnění
  • Oprava 480 m plynovodu Ostrava - Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 83 - 99
  • REKO VTL Koblov
  • Svařování vodovodního potrubí v areálu Linde, Třinec (v realizaci)
  • Nová Karolina - horkovodní propoj II, Nová Karolina - přeložka vodovodu
  • Bystřice nad Olší - Farské, IS - komunikace vč. odvodnění
  • REKO NTL Šumperk, ul. Čsl. Armády
  • Opravy chrániček 2013-2014
  • Zapojení sond Uh89, 90A - objekt SO 03, potrubní přípojky a chránička optického kabelu
  • Teplovod Zámecký okruh Opava
  • Dodávka a montáž výměníkové stanice pára - voda a výměna teplovodního potrubí
  • Teplovodní přípojka pro obj. na parcele č. 2290/4, ul. Olomoucká, Opava
  • REKO NTL Rýmařov, ul. Strálecká
  • REKO MS Nový Jičín, ul. Hřbitovní, II. část
  • Asanace území mezi Mlýnkou a nádrží G - Úprava flotačního potrubí
  • ZDS KA Výměna potrubí primáru Š6 – Š7 (213 m – DN 500)
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Staříč III - Žabeň ve Staříči (LB 280 - LB 287)
  • Rekonstrukce technologického parovodu 1,4 MPa FATRA
  • ZDS FM Výměna potrubí primáru HKV Š4/A – Š5
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Ostrava-Karviná v Rychvaldě (LB 44 - LB 54-55)
  • REKO NTL Šumperk, ul. Jesenická
  • PZP Dambořice – spojovací produktovody
  • Horkovodní přípojka Nové Pole II.
  • REKO MS Ostrava, Na Svobodě I. etapa a II. etapa
  • Rekonstrukce vodovodu DN 200 ul. Orlovská
  • Těžební systém důlního plynu Václav v k.ú. Poruba u Orlové
  • REKO MS Rýmařov, nám. Míru
  • Oprava plynovodu DN 500 Darkov - 9. květen (LB137 - LB145)
  • Oprava degazačního plynovodu D N500 Ostrava – Karviná, Poruba u Orlové
  • SO 73 Přeložky degazačního plynovodu CPH, dusíkovodu CDH a SO 74 Přeložky plynovodu Ostrava – Karviná, 1. část
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Pospolitá
  • NTL MS Ostrava, ul. Havanská
  • Rekonstrukce KK DN 700 v TU Osek
  • Rekonstrukce rozvodů CZT areál Moravan Otrokovice
  • Rekonstrukce potrubí směsného plynu narážecí pece Střední tratě provozu VH
  • Opravy chrániček
  • Reko MS Ostrava, Na Svobodě I. + II. etapa
  • Reko MS Ostrava Matušínského + 3
  • Oprava 330 m plynovodu Ostrava – Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 53 - 66
  • GO primárního horkovodu 2 x DN 500 v úseku F4-Š4/A, Frýdek-Místek
  • Zapojení sond na DTM Dambořice
  • REKO NTL/STL Příbor, ul. Vrchlického
  • Odkanalizování okrajových částí města Orlová – přeložky vodovodů
  • Přeložky inženýrských sítí na lokalitě Paskov

  • Úvodní slovo
  • Budova a areál Homola
  • Stavby 2017
  • Ukázka svařování metodami 135 a 136

HOMOLA a.s.
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava – Kunčičky
Telefon: (+420) 596 940 040
Email: sekretariat@homola.as