HOMOLA a.s. O společnosti Naše nabídka Reference Dokumenty Nabídka práce Kontakt

Nabídka práce

Instalatér, topenář

Stavební a obchodní společnost HOMOLA a.s. se sídlem v Ostravě-Kunčičkách nabízí tuto volnou pracovní pozici: Instalatér, topenář.

Požadujeme:

  • SOU v oboru instalatér, topenář,
  • vítané je osvědčení o svařování plastů,
  • odborná praxe v oboru min. 3 roky,
  • ŘP skup. B,
  • znalost čtení technické dokumentace, technické myšlení,
  • samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • jednosměnný provoz – ranní směny,
  • nástup možný ihned,
  • místo pracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava – Kunčičky
  • odpovídající finanční ohodnocení, – zázemí stabilní ryze české firmy,
  • možnost získání nových pracovních zkušeností, práci v příjemném kolektivu,
  • benefity: elektronické stravenky ve výši 100,– Kč/směna, možnost stravovat se v závodní kantýně, zdravotní volno/sickdays, zvýhodněné zaměstnanecké zápůjčky

Náplň práce:

  • montáže a opravy potrubí vodovodů s příslušenstvím, provádění těsnosti, montáž a opravy zařizovacích předmětů (klozetů, sprch apod.), opravy kanalizačního potrubí,
  • výkon práce převážně v areálu Průmyslového centra v Ostravě-Kunčičkách

Kontaktujte naši personalistku a zašlete jí svůj životopis na email: sekretariat@ho­mola.as

STAVBYVEDOUCÍ

Pro výrobní úsek společnosti HOMOLA a.s. hledáme stavbyvedoucí­ho/stavbyvedou­cí, který/která má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
  • autorizaci v oboru pozemní stavby nebo technologická zařízení staveb,
  • alespoň 5-letá praxe v oboru výstavby inženýrských sítí,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost,
  • ŘP skup. B, uživatelská práce na PC

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • místo pracoviště: Lihovarská 663/38, Ostrava-Kunčičky
  • výborné finanční ohodnocení, mzda 40 000 Kč/měsíc,
  • zázemí stabilní ryze české firmy,
  • možnost získaní nových pracovních zkušenosti, práci v příjemném kolektivu
  • benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, možnost závodního stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, vzdělávací kurzy, školení

  • organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
  • materiálové a technické zabezpečení stavby,
  • dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
  • dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
  • vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů

MONTÉR, SVÁŘEČ

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru (potrubář, montér nebo instalatér),
  • řidičské oprávnění skup. B, příp. skup. C (profesní průkaz řidiče výhodou),
  • praxe se svařováním metodou 111, 311, platné svářečské zkoušky,
  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou,
  • vazačský, jeřábnický průkaz výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilnost

Nabízíme:

  • Místo pracoviště: Lihovarská 663/38, Ostrava – Kunčičky
  • Nástupní mzda: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • Nástup: možný ihned
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce)
  • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky ve výši 100,– Kč, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte své životopisy na adresu sekretariat@ho­mola.as

Máte dotazy? Kontaktujte nás přes formulář

Pro výběrové řízení na pracovní pozici bude společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlasím s tím, aby společnost HOMOLA a.s. IČ: 26792770, jakožto správce zpracovávala mé osobních údajů pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti.

Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Beru na vědomí, že mám v souvislosti s uvedeným zpracováním osobních údajů jako subjekt poskytnutých osobních údajů vůči správcům právo:

  • na přístup k osobních údajům;
  • na opravu nepřesných osobních údajů a na oznámení opravy;
  • na výmaz osobních údajů a na oznámení výmazu;
  • na omezení zpracování osobních údajů a na oznámení omezení zpracování;
  • na přenositelnost osobních údajů;
  • vznést námitku proti zpracování osobních údajů;
  • nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování, které by pro něj mělo právní účinky;
  • obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Beru na vědomí, že výše uvedená práva, včetně odvolání tohoto souhlasu mohu uplatnit zasláním písemné žádosti poštou na adresu sídla příslušného správce.

Realizovali jsme » více

  • Bystřice nad Olší - Farské, inženýrské sítě - komunikace včetně odvodnění
  • Výstavba plynovodou, vodovodního a kanalizačního řadu v lokalitě Farské
  • Objekt degazační stanice Doubrava
  • Bystřice nad Olší - Farské, IS - komunikace vč. odvodnění
  • Rekonstrukce technologického parovodu 1,4 MPa FATRA
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Tavičská
  • NTL Bílovec, ul. Jiráskova
  • Opravy chrániček
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Ostrava-Karviná v Rychvaldě (LB 44 - LB 54-55)
  • Odkanalizování okrajových částí města Orlová – přeložky vodovodů
  • ZDS FM Výměna potrubí primáru HKV Š4/A – Š5
  • REKO NTL/STL Příbor, ul. Vrchlického
  • REKO NTL Zábřeh, ul. Boženy Němcové
  • Reko MS Ostrava Matušínského + 3
  • SO 73 Přeložky degazačního plynovodu CPH, dusíkovodu CDH a SO 74 Přeložky plynovodu Ostrava – Karviná, 1. část
  • REKO MS Nový Jičín, ul. Hřbitovní, II. část
  • Odvodnění prostoru cvičné plochy Driving Range
  • NTL MS Ostrava, ul. Havanská
  • Oprava plynovodu DN 500 Darkov - 9. květen (LB137 - LB145)
  • REKO VTL Koblov
  • Horkovodní přípojka Nové Pole II.
  • Teplovod Zámecký okruh Opava
  • ZDS KA Výměna potrubí primáru Š6 – Š7 (213 m – DN 500)
  • Oprava degazačního plynovodu D N500 Ostrava – Karviná, Poruba u Orlové
  • PZP Dambořice – spojovací produktovody
  • REKO NTL Rýmařov, ul. Strálecká
  • REKO MS Bohuňovice, II. část
  • Teplovodní přípojka pro obj. na parcele č. 2290/4, ul. Olomoucká, Opava
  • REKO NTL Šumperk, ul. Čsl. Armády
  • Dodávka a montáž výměníkové stanice pára - voda a výměna teplovodního potrubí
  • Silnice I/11 Ostrava, prodloužená Rudná-hranice okresu Opava - přeložky VTL plynovodu
  • REKO NTL Šumperk, ul. Jesenická
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Ocelářská
  • ZDS HA GO HKV DN 500 Š70- Š71, Havířov
  • Těžební systém důlního plynu Václav v k.ú. Poruba u Orlové
  • GO primárního horkovodu 2 x DN 500 v úseku F4-Š4/A, Frýdek-Místek
  • REKO NTL MS Ostrava, ul. Pospolitá
  • Rekonstrukce rozvodů CZT areál Moravan Otrokovice
  • Nová Karolina - horkovodní propoj II, Nová Karolina - přeložka vodovodu
  • Zapojení sond Uh89, 90A - objekt SO 03, potrubní přípojky a chránička optického kabelu
  • Reko MS Ostrava, Na Svobodě I. + II. etapa
  • REKO MS Rýmařov, nám. Míru
  • Zapojení sond na DTM Dambořice
  • REKO MS Studénka, Malá Strana
  • Svařování vodovodního potrubí v areálu Linde, Třinec (v realizaci)
  • Oprava 480 m plynovodu Ostrava - Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 83 - 99
  • Rekonstrukce KK DN 700 v TU Osek
  • Přeložky inženýrských sítí na lokalitě Paskov
  • Opravy chrániček 2013-2014
  • Oprava 330 m plynovodu Ostrava – Karviná (KČSA – KSV) mezi LB 53 - 66
  • REKO MS Ostrava, Na Svobodě I. etapa a II. etapa
  • Rekonstrukce vodovodu DN 200 ul. Orlovská
  • Rekonstrukce potrubí směsného plynu narážecí pece Střední tratě provozu VH
  • Oprava degazačního plynovodu DN 500 Staříč III - Žabeň ve Staříči (LB 280 - LB 287)
  • Zapojení sondy Hos 102a
  • Asanace území mezi Mlýnkou a nádrží G - Úprava flotačního potrubí

  • Stavby 2017
  • Úvodní slovo
  • Budova a areál Homola
  • Ukázka svařování metodami 135 a 136

HOMOLA a.s.
Vratimovská 624/11
718 00 Ostrava – Kunčičky
Telefon: (+420) 596 940 040
Email: sekretariat@homola.as